• Свеж
Оз Топката Пеин Чекан Фиберглас

Оз Топката Пеин Чекан Фиберглас

DEN 303.84

Стока
Во продавницата

Топката Пеин Чекани, Фиберглас Рачка, 15 3/5 во, Легиран Челик 24-мл. Headgearwearwench Топката Pein Чекани Главата Тежина : 24 oz Width[ Nom] : 4.630 in Wt. : 2.19 lb Length [Nom] : 15 in Color : Црвена/Црна Рачка Материјал : Fiberglass Finish : Polledgrip Стил : Удобност Griphandle Тип : Перница Grip Overall Должина [Nom] : 15 3/5 висина [Nom] : 1.313 Инхед Материјал : Легиран Челик Прецизност стврднат впечатлив лице. Падна фалсификувани главата од легиран челик заврши. Црна завршница со полирани глави и Пеин. Фиберглас рачка. Обликувани удобност рачка зафат. Ги исполнува ИЛИ надминува ASME B107. 400-2008.

Карактеристики на производот

Поврзани производи