• Свеж
Роденден Пукна Хартија Чаршав, Грофот

Роденден Пукна Хартија Чаршав, Грофот

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

Организирајте забава за паметење со Овој Роденден Пукна Хартија Чаршав. Одликувајќи се со шарен дизајн со фразата "Среќен Роденден" прикажана на чаршавот, тој е совршен додаток на вашите маси за забави. Со димензии 54 "х 102" и продаден во пакувања од три, овој чаршав може да биде поврзан со сите наши роденденски Резерви за забави. Залихите за забави сигурно ќе додадат совршен допир на вашиот следен собир. Уживајте во леснотијата на поставување и чистење кога користите материјали за еднократна употреба. Роденденот Пукна Хартија Чаршав ќе направи кавга на хостинг исчезне. 3 Роденден Пукна Хартија Чаршав. Совршен за секоја роденденска прослава. Роденден Пукна Хартија Чаршав, 3 Брои : 3 Роденден Пукна Хартија Чаршав. Декоративниот чаршав е со димензии 54 "х 102". Изработена од премиум хартија што овозможува лесно отстранување што е за еднократна употреба и го олеснува поставувањето и чистењето на ветре. Совршен за секоја роденденска прослава. Може да се поврзе со сите наши роденденски Резерви за забави.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Правоаголен Чаршав За Маса Полиестерски Капак За Перење, Без Брчки, Водоотпорен Заштитник За Маса Отпорен На Масло За Кујнска

), А Исто Така И За Сите Тркалезни Маси ( Масичка За Кафе, Трпезариска Маса, Фарма, Итн ●Перформанси На Про

DEN 1.67

Крајната Текстил Шантунг-Величествен фт. Вграден Чаршав - За Банкет И Преклопни Правоаголни Маси - 42 Високо, Еспресо Темно

Покритие бар висина настан, банкет, вклучена или прикажување маси со 4 нога Величествен Шантунг Еспресо

DEN 191.84

Јубнлви Чаршав Велигденска Трпеза Знаме Празнично Зајаче Јајце Малку Печатен Ленен Чаршав Украсен Банер За Маса

Идеи за празнични подароциДодавањето чаршав е лесен начин за украсување на вашата трпеза и има пообичн�

DEN 3.33

Црвена Шема На Лижавче Тркалезна Покривка За Маса, Полиестерска Крпа За Маса Против фаулирање И Против Брчки Што Се Перат

КРУЖНИОТ Чаршав ЗНДУО е изработен од издржлива водоотпорна полиестерска ткаенина која е мазна и мека н�

DEN 0.33

Крајната Текстил Памук-се чувствуваат Правоаголни Чаршав-За Свадба И Банкет, Хотел или Дома Парична Казна за јадење употреба,

100% Откачен Полиестер нуди чувство на рака слично на памук со подобра перење од 100% памучни производи Мек

DEN 239.84