• Свеж
Змеј Топката З Будокаи ХД Колекција ПС3

Змеј Топката З Будокаи ХД Колекција ПС3

DEN 302.08

Стока
Во продавницата

Змеј Топката Z Budokai HD Колекција PS3 Се Соочи со до 23 моќни DBZ воини Во Будокаи 1 и над 40 карактери Од Змеј Топката,DBZ & Змеј Топката GT Во Будокаи 3. 60 потези по лик вклучувајќи Камехамеха Во Будокаи 1 и прилагодете го вашиот ВОИН ДБЗ и изградете го крајниот борец Во Будокаи 3. Следете ја анимираната серија НА ДБЗ од Сајан Сага До Андроид сага Во Будокаи 1. Saiyan Overdrive Борбениот Систем носи брзина, кинематографски напади и комбинации,воздушни акробации и интензитет на dbz аниме Во Будокаи 3. Вклучува автентичен англиски глас фрлен Во Будокаи 1 и автентичен англиски и Јапонски глас фрлен Во Будокаи 3.

Карактеристики на производот

Поврзани производи