• Свеж
Kusou жени зимска мода топло печатење со долги ракави џемпери на обичен блуза пулвер

Kusou жени зимска мода топло печатење со долги ракави џемпери на обичен блуза пулвер

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

Женски обичен тркалезен врат со долг ракав Божиќ, божиќен блуза, пулвер, врвен кошула Карактеристики : . прилики. 4. ФАБРИК Освежувачки 5. ФОДИНСКИ ДИЗАЈН Информации за производи : Сезона : Есенски пол : Womenенски пригода : Обичен материјал : Полиестерска шема Тип : Стил на печатење : Должина на ракав : Јака со долг ракав : О-ВЕЕ должина : Редовно вклопување : Одговара на дебелина на големината на големината на големината : Стандардно како да се измие : ладно миење на рацете, виси или се исуши она што го добивате : 1 x женски врвови со големина САД Велика Британија ЕУ биста на ракав должина m 6 10 36 105cm/41.34 '' 49cm/19.29 '' 71cm/27,95 '' Големина : М САД : 6 Велика Британија : 10 ЕУ : 36 биста : 105cm/41,34 '' ракав : 49cm/19.29 '' Должина : 71cm/27,95 '' Womenените маички мажи маички маички девојки маички памучни маица ладна маица мека маица маица канцеларија работа маица дама маица долга ракав лабачка маичка резервоар за маички, жени надвор од рамо маица цветни печатени маички гроздобер маица смена маичка куќа маица памучна маичка маица за девојки бездемно маица хавајска маица замав t t кошула за жени Halter маица маици макси маица плус големина зимска маица чипка матура маица маица за жени кардиган маица за жени женски џемпер џемпер џемпер за џемпери за жени за жени со голема маица за жени паѓаат маица за жени надвор од џемперот на рамо плус плус Маица со големина за жени. Добро изработка. Модерно, достапно во најразлични големини и бои.

Карактеристики на производот

Поврзани производи