• Свеж
Ханес Крајната Девојки Памук Водат Бикини, Избрани 8

Ханес Крајната Девојки Памук Водат Бикини, Избрани 8

DEN 302.24

Стока
Во продавницата

УДОБНИТЕ ГАЌИЧКИ ЗА ДЕВОЈЧИЊА Во ДВИЖЕЊЕ и Даваат опции и удобност со овој пакет гаќи за памучни девојки. Идеална за девојки во движење, Ханес Крајната долна облека за бикини е направена од памук со допир на спандекс за удобност што трае цел ден. Силуетата на бикини има дизајн без возење, што и овозможува да трча и да игра без грижи. Удобноста на појасот без штипкање, без ролна го прави совршен за секојдневно носење. И најдобриот дел од сите? Оваа бикини долна облека Од Ханес е понудена во пригоден 5-пакет достапен во избрани бои. ПАКЕТ СО ВРЕДНОСТ - овој пакет за долна облека за бикини за девојки доаѓа со 5 избрани гаќички за истегнување-памучни девојки во различни бои и дезени. ИСТЕГНЕТЕ ГО памукот-Направен Од мешавина од памук/ спандекс, оваа долна облека за девојки од памук што се протега обезбедува удобност што трае цел ден, без разлика колку е бурна. ДЕТАЛИ ЗА ДИЗАЈНОТ-силуетата на Бикини удира малку под колковите. УДОБНОСТ ПРВО-Удобност без штипкање, без ролна покриена Со мек појас и мазни, необврзувачки ленти за нозе за удобност што трае во текот на денот. Без ВОЗЕЊЕ - дизајнот без возење и овозможува да ги прави сите активности што ги сака без да ја загрози удобноста. ОЗНАКА СЛОБОДЕН - дизајн без ознака® додава дополнителен допир на удобност. ЛАДНО ПЕРЕЊЕ-Ханес препорачува машинско перење гаќи за девојчиња во ладна вода за да се намали употребата на енергија. ?Стајлингот на бикини седи малку под колкот. Допирот на спандекс обезбедува удобност при движење. Ознака-бесплатно за дополнителна удобност. Нема загарантирана удобност за возење. Мазни, необврзувачки ленти за нозе за целосна удобност. Памук/спандекс. 8. Избрани 1. Големи Девојки. Ханес. Бикини.

Карактеристики на производот

Поврзани производи