• Свеж
Бедрог АУТ02СБК Постелнина Ултра Камион Постелнина; компјутер. Поштенски Лагер; Вкл. Подна Задна Врата Преграда Странични Ѕидови; в О Рам Бо Складирање;

Бедрог АУТ02СБК Постелнина Ултра Камион Постелнина; компјутер. Поштенски Лагер; Вкл. Подна Задна Врата Преграда Странични Ѕидови;

DEN 3359.84

Стока
Во продавницата

Цврста Конструкција Се Справува Со Тежок Товар. Маслото За Белило И Киселината На Батеријата Се Мијат. Удобно Колено Пријателски 3/4 Во Амортизиран Под. Површината Против Лизгање Спречува Поместување На Товарот. Дизајниран За Надворешна Употреба. Дамки И ОТПОРНИ НА УВ. Лесно Се Чисти Со Вода. Кревет. OUT02 SBK. НОВО.

Карактеристики на производот

Поврзани производи