• Свеж
Радијален Шампиро ПОТПРЕТСЕДАТЕЛ 215 60R H Гума Одговара: Chevrolet Малибу LS, Oldsmobile Alero GX

Радијален Шампиро ПОТПРЕТСЕДАТЕЛ 215 60R H Гума Одговара: Chevrolet Малибу LS, Oldsmobile Alero GX

DEN 4620.16

Стока
Во продавницата

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи сепак ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашите control.GT Радијално ШАМПИРО ВП1 КАРАКТЕРИСТИКИ и Придобивкиодлични сите временски услови отпорност на влечење против хидропланирање подобрена способност за свиоци стабилност на насока со голема брзина тивок преглед На гуми Гт Радијалниот Шампиро ВП1 е гума за турнеја во текот на целата сезона произведена за патничко возило(повеќе..) Големина : 215/60Р15. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Турнеја. Тип На Автомобил : Патник. Опсег на оптоварување : СЛ. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени.

Карактеристики на производот

Поврзани производи